Kodėl savo namus kvėpinate sintetiniais iš naftos gaminamais kvapais? Gamtoje yra daugybė natūralių kvapų, kurie yra išgaunami eterinių aliejų pavidalu. Tegul Jūsų šeima, vaikai mėgaujasi natūraliais levandų, verbenų, apelsinų ir kt. kvapais svetainėje, miegamajame ar vaikų kambaryje. Šaltuoju sezonu eteriniai aliejai sunaikina virusus ir bakterijas, miegamajame pasklidęs levandų kvapas ramins ir pagerins miegą, ryte pabudę pasikraukite energijos paskleidę namuose verbenos ar apelsino kvapus.

Malonių kvapų, suteikiančių Jūsų gyvenimui dar daugiau įkvėpimo, ramybės, atsipalaidavimo ir džiaugsmo. Ar užuodžiate, kaip skaniai kvepia ši diena?

Tikrųjų kalnų levandų eterinis aliejus (10 ml)

Lot. Lavandula Angustifolia

Pagrindinės sudedamosios dalys: Acétate de linalyle, Cis ocimene, Linalol
Kalnų levanda gavusi daug saulės, turi daugiau deguonies ir terapinių savybių.Labai tinka įvairios kilmės raumenų skausmams, naudojant masažuose arba voniose. Malšina uždegimą, stiprina organizmą,. Naudingas esant labai skausmingoms arba labai negausioms menstruacijoms. Veikia kaip tonizuojanti ir atpalaiduojanti priemonė, sumažina smarkų širdies plakimą, kraujospūdį. Teigiamai veikia odą gydo aknę, slopina bakterijų dauginimąsi, švelnina odą, subalansuoja riebalų išsiskyrimą, apsaugo nuo randelių susidarymo. Apsaugo ir atbaido nuo kandžių ir kitokių parazitų. Padeda sutrikusiems žmonės, kuriuos vargina isterija, depresija, nuotaikų kaita.

Puikiai dera beveik su visais eteriniais aliejais, ypač su citrusiniais, ramunėlių, šalavijų bei pelargonijų.
Certifié Ecocert Agriculture Biologique AB Europe 100% Biologique

Kaina: 18.00 €

Kiekis
Loading Krepšelis atnaujinamas...

Citrinų eterinis aliejus

Lot. Citrus limonum

Cheminė sudėtis: B-pinène, Limonène, Y-terpinène.

Nuo senų laikų citrinos buvo naudojamos apsisaugoti nuo apsinuodijimo maistu, nuo malerijos. Tuo metu citrinos buvo naudojamos kaip vaistas nuo aukšto kraujospūdžio, nuo kepenų ligų, artritui gydyti.
Citrinų et. al. yra daugiafunkcinis, plačiai naudojamas tiek medicinoje, tiek kosmetikoje, tiek kvėpalų pramonėje.
Medicinoje jis plačiai naudojamas esant anemijai, astmai, gerklės infekcijai, peršalimui; galima daryti pilvo masažą su citrinų at. al esant kirmėlėms žarnyne. Taip pat jis naudojamas imunitetui stiprinti, baltųjų bei raudonųjų kraujo kūnelių gamybai skatinti. Citrina - puiki priemonė organizmo šarminimui. Puikiai tiks pavargusioms kojoms, celiulitui, verų varikozei, sutrūkinėjusiems kapiliarams gydyti, limfinei sistemai gerinti.
Šis aliejus puikiai tiks ir patalpoms dezinfekuoti, jis išvalo mintis, didina proto aštrumą, koncentraciją, mažina stresą.

Nenaudoti vaikams iki 6 metų amžiaus.

Puikiai dera su ramunėlių, eukaliptų, bosvelijų, pelargonijų, pipirmėčių, kvapniųjų kanangų et. al.
Certifié EcocertAgriculture BiologiqueAB Europe 100% Biologique

Kaina: 10.00 €

Kiekis
Loading Krepšelis atnaujinamas...
LoadingUpdating...