Kodėl savo namus kvėpinate sintetiniais iš naftos gaminamais kvapais? Gamtoje yra daugybė natūralių kvapų, kurie yra išgaunami eterinių aliejų pavidalu. Tegul Jūsų šeima, vaikai mėgaujasi natūraliais levandų, verbenų, apelsinų ir kt. kvapais svetainėje, miegamajame ar vaikų kambaryje. Šaltuoju sezonu eteriniai aliejai sunaikina virusus ir bakterijas, miegamajame pasklidęs levandų kvapas ramins ir pagerins miegą, ryte pabudę pasikraukite energijos paskleidę namuose verbenos ar apelsino kvapus.

Naujiena! Prancūzų kompanijos “Florame” USB eterinio aliejaus garintuvai, tinkami visiems kompiuteriams ( nešiojamiems, stacionariems), taip pat automobiliams, turintiems USB jungtį.

Saugūs, kokybiški, puikaus dizaino eterinių aliejų garintuvai Ventilia ir Stonelia būtini namuose, pasirinkę norimą eterinio aliejaus garinimo trukmę ir įlašinę tik keletą lašų eterinio aliejaus į tam skirtą vietą, skleisite patalpose mėgstamus kvapus. Tai ir puiki interjero detalė Jūsų namuose!

Garintuvas Ventilia skleis ne tik Jūsų pasirinktą eterinio aliejaus kvapą, bet ir labai malonias skirtingas šviesas, priklausomai nuo garinimo intensyvumo. Ventilia galima naudoti kaip šviestuvą, sukuriant jaukią atmosferą kambaryje. Garinimo trukmė – 30 min.

Stonelia – keramikinis švelniai skleidžiantis eterinio aliejaus kvapą garintuvas, kuriame galima pasirinkti 20 ar 60 min. trukmės garinimą.

Abu garintuvai veikia be garso, automatiškai išsijungia, pasibaigus garinimo trukmei.

Malonių kvapų, suteikiančių Jūsų gyvenimui dar daugiau įkvėpimo, ramybės, atsipalaidavimo ir džiaugsmo. Ar užuodžiate, kaip skaniai kvepia ši diena?

Eterinio aliejaus garintuvas Stonelia

Tai keramikinis švelniai skleidžiantis eterinio aliejaus kvapą garintuvas, kuriame galima pasirinkti 20 ar 60 min.trukmės garinimą. Automatiškai išsijungia pasibaigus garinimo trukmei. Nekaitina eterinio aliejaus, tik pašildo, todėl nesuardo eterinio aliejaus struktūros ir išlaiko visas sveikatinančias savybes, taip vertinamas aromaterapijoje. Tinka patalpoms iki  20 m². Pažiūrėkite, kaip veikia šis garintuvas:http://vimeo.com/30893564

Sena kaina: 129.00 LTL

Kaina: 99.00 LTL

Sutaupote: 30.00 LTL! (23.26%)

Kiekis
Loading Krepšelis atnaujinamas...
Sale

Eterinio aliejaus garintuvas Ventilia

Garintuvas Ventilia skleis ne tik Jūsų pasirinktą eterinio aliejaus kvapą, bet ir labai malonias skirtingas šviesas, priklausomai nuo garinimo intensyvumo. Ventilia galima naudoti negarinant tik kaip šviestuvą. Eterinis aliejus garinamas pulsuojant šiltą orą, galima pasirinkti garinimo intensyvumą. Garinimo trukmė - 30 min. Pasibaigus garinimo trukmei garintuvas automatiškai išsijungia. Tinka patalpoms iki 30 m².Pažiūrėkite, kaip veikia šis garintuvas:http://vimeo.com/30916734

Sena kaina: 169.00 LTL

Kaina: 149.00 LTL

Sutaupote: 20.00 LTL! (11.83%)

Kiekis
Loading Krepšelis atnaujinamas...
Sale

USB eterinio aliejaus garintuvas

Šis kompanijos "Florame" ( Prancūzija) USB eterinio aliejaus garintuvas veikia mikrodifuzijos metodu, išsaugodamas visas eterinių aliejų naudingąsias savybes.
Idealus pasirinkimas - ofise, mašinoje ar namuose. Veikia tyliai.  Lengvai galite keisti kvapus pagal savo norus ir nuotaiką.
Naudokite tik natūralius, kokybiškus eterinius aliejus.Pamatykite, kaip naudoti šį garintuvą:https://www.youtube.com/watch?v=VPOLvT3U0As

Kaina: 85.00 LTL

Kiekis
Loading Krepšelis atnaujinamas...

Dėžutė su 3 šerdelėmis ( USB eterinių aliejų garintuvui)

Rekomenduojame papildomai įsigyti šerdelių, skirtų eteriniam aliejui supilti. Galėsite naudoti pakeitimui, pilti skirtingų kvapų eterinius aliejus.

 

 

Kaina: 25.00 LTL

Kiekis
Loading Krepšelis atnaujinamas...
LoadingUpdating...