Kodėl savo namus kvėpinate sintetiniais iš naftos gaminamais kvapais? Gamtoje yra daugybė natūralių kvapų, kurie yra išgaunami eterinių aliejų pavidalu. Tegul Jūsų šeima, vaikai mėgaujasi natūraliais levandų, verbenų, apelsinų ir kt. kvapais svetainėje, miegamajame ar vaikų kambaryje. Šaltuoju sezonu eteriniai aliejai sunaikina virusus ir bakterijas, miegamajame pasklidęs levandų kvapas ramins ir pagerins miegą, ryte pabudę pasikraukite energijos paskleidę namuose verbenos ar apelsino kvapus.

Naujiena! Prancūzų kompanijos “Florame” USB eterinio aliejaus garintuvai, tinkami visiems kompiuteriams ( nešiojamiems, stacionariems), taip pat automobiliams, turintiems USB jungtį.

Malonių kvapų, suteikiančių Jūsų gyvenimui dar daugiau įkvėpimo, ramybės, atsipalaidavimo ir džiaugsmo. Ar užuodžiate, kaip skaniai kvepia ši diena?

USB eterinio aliejaus garintuvas

Šis kompanijos "Florame" ( Prancūzija) USB eterinio aliejaus garintuvas veikia mikrodifuzijos metodu, išsaugodamas visas eterinių aliejų naudingąsias savybes.
Idealus pasirinkimas - ofise, mašinoje ar namuose. Veikia tyliai.  Lengvai galite keisti kvapus pagal savo norus ir nuotaiką.
Naudokite tik natūralius, kokybiškus eterinius aliejus.Pamatykite, kaip naudoti šį garintuvą:https://www.youtube.com/watch?v=VPOLvT3U0As

Kaina: 25.00 €

Kiekis
Loading Krepšelis atnaujinamas...

Dėžutė su 3 šerdelėmis ( USB eterinių aliejų garintuvui)

Rekomenduojame papildomai įsigyti šerdelių, skirtų eteriniam aliejui supilti. Galėsite naudoti pakeitimui, pilti skirtingų kvapų eterinius aliejus.

 

 

Kaina: 7.50 €

Kiekis
Loading Krepšelis atnaujinamas...
LoadingUpdating...